Gizlilik Şartları

Alles Women; müşterilerine iyi hizmet verebilmek maksadıyla kişisel bilgilerinizden bazılarını (isim, yaş, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Alles Women sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin tasarlamak ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Alles Women bünyesinde kullanılmaktadır. Alles Women, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Alles Women, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Alles Women müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Alles Women iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
Günlük mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz maillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkış yapabilirsiniz.
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Alles Women veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Alles Women ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ödeme Güvenliği

Ayrıca alleswomen.com.tr’de “Secure Socket Layer” (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir.

Her türlü sorunuz için:
[email protected] veya 0850 532 1434 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Taşkın Grup Triko İnş. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.
Namık Kemal Mah. Çuhadar Sok. No: 40 Ümraniye-İstanbul